O mnie

Witaj!
Znajdujesz się na blogu na którym chcę prezentować moje stylizacje. Możesz pomyśleć, że już trochę za późno na blogowanie o modzie – w końcu nie mam dwudziestu lat! Jednak dla mnie to nie jest przeszkodą. Nigdy nie jest za późno na spełnianie się i rozwijanie swoich pasji.

_DSC8663

Nazywam się Edyta Andrzejewska, jestem kobietą po 50-stce, bizneswoman, maratończykiem i trenerem personalnym. Chcę aby ten blog był inspiracją dla innych kobiet, że można wyglądać dobrze w każdym wieku.

Na co dzień zajmuję się swoim biznesem. Prowadzę butik modowy w centrum Łodzi. Jeśli masz ochotę mnie odwiedzić – serdecznie zapraszam! Możemy napić się wspólnie kawy, porozmawiać o modzie i nie tylko. Może będę w stanie doradzić Ci w kwestii stylizacji.W końcu moda to czysta przyjemność! Jestem otwartą osobą, lubię poznawać nowych ludzi i mam nadzieję, że ten blog mi w tym pomoże. Sprawiłoby mi ogromną radość, gdybym mogła poznać moich czytelników.

Znajdziesz mnie tutaj! Łodź, ul. Zachodnia 66a.

Butik Robe

IMG_20210417_120240468

Aby odwiedzić wybrany fanpage na facebook’u lub instagram wystarczy, że klikniesz w odpowiednią zakładkę na górze strony.

 

Do zobaczenia!

%d blogerów lubi to: