Modnym można być…

28000553_2085733114991883_2113121695_n

Artykuł zamieszczony w internetowym wydaniu Expressu Ilustrowanego

Czym jest moda? Co to znaczy być modnym? Co dzisiaj na siebie włożyć? Te i inne pytania niewątpliwie nurtują zarówno nastolatki jaki i również dojrzałe kobiety. Wiele z nich staje przed problemem, co należy założyć. O ile nastolatki nie boją się  korzystać z magii wyobraźni, to dojrzałe kobiety stają przed dylematem, czy mogą sobie jeszcze na daną rzecz pozwolić. Pamiętajmy, że modnym można być niezależnie od wieku.

Dzisiejszy styl życia oraz zacierające się granice wieku tworzą doskonałe okazje dla dojrzałych kobiet, na korzystanie z tego, co moda ma do zaoferowania. Nigdy nie jest za późno na spełnianie i rozwijanie swoich pasji, a jeżeli naszą pasją jest właśnie moda nie bójmy się podążać za trendami, wplatając je w klasykę, jako nutkę ekstrawagancji w naszym stylu. Korzystajmy z doświadczenia, podkreślajmy swoją zmysłowość, a przede wszystkim, nie przedkładajmy wygody nad ładny „look”. Dobierając nasze ubrania i dodatki, kierujmy się umiarem i jakością. Kreujmy swój wizerunek dojrzałej modnej kobiety, w myśl powiedzenia, że kobieta jest jak wino, im starsza tym lepsza.

Prowadząc modowego błoga staram się inspirować kobiety i udowodniać, że można wyglądać dobrze w każdym wieku. Nie podejmuję prób uogólniania, co wypada nosić dojrzałym kobietom a czego nie, gdyż uważam, że leży to w kwestii indywidualnej każdej z nas. Odznaczamy się własnym stylem i swoimi upodobaniami, mamy swoje atuty i wady, różne figury, inaczej  postrzegamy świat.  Jesteśmy kobietami, a nasza natura jest niezbadana, złożona i nieraz zaskakująca, dlatego też namawiam wszystkie Panie, aby próbować i przymierzać wiele ubrań. To co wisi na wieszaku i nie wzbudza naszego zainteresowania, nieraz po założeniu, okazuje się strzałem w dziesiątkę. Dlatego też, nie bójmy się eksperymentować, próbujmy różnych stylów i nie zamykajmy się tylko, w tym jednym utartym, wynikającym z naszego przyzwyczajenia. Nie szufladkujmy się, przecież jesteśmy kobietami, a świat należy do Nas.

Mam nadzieję, że tymi słowami zachęciłam Panie na flirt z modą. W poszukiwaniu inspiracji zapraszam  na kawę do Butik Robe, aby porozmawiać o modzie i nie tylko.

 

%d blogerów lubi to: