Pierwszy dzień wiosny

Z nadejściem wiosny zaczynamy zastanawiać się co możemy zrobić dla siebie, żeby prezentować się jak najlepiej. Właśnie dlatego, w butiku Robe pierwszego dnia wiosny spotkały się wyjątkowe kobiety, które postanowiły omówić strategię działania.
Z pomocą przyszła Joanna Kośka, certyfikowany trener personalny. Podzieliła się z nami swoim doświadczeniem i wiedzą jak osiągnąć wymarzony cel i stać się najlepszą wersją samej siebie. Z pasją omawiała ćwiczenia oraz zagadnienia dietetyczne, potwierdza bowiem, że zdrowe odżywianie posiada zbawczą moc.Aby łatwiej nam było wytrwać w postanowieniach, a nie rezygnować z pyszności restauracja Chude Ciacho przygotowała dla nas pyszne ciasto, oczywiście bezglutenowe i bez cukru. Mogłyśmy się więc nim raczyć bez wyrzutów sumienia.
Jednym z gości butiku była także Dorota Fajkowska, starsza dyrektor sprzedaży w firmie Mary Kay. Otrzymałyśmy porady kosmetyczne oraz dowiedziałyśmy się jakie są trendy w makijażu na wiosnę. Mogłyśmy zapoznać się z najnowszymi produktami marki oraz wypróbować zestaw do pielęgnacji dłoni i płyn do demakijażu skóry wokół oczu.
Wszystko to wprowadziło nas w doskonały nastrój, dzięki czemu nabrałyśmy ochoty na przegląd wiosennej kolekcji dostępnej w butiku Robe jak i na zapoznanie się z nową kolekcją obuwia i toreb marki Hammer .

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim obecnym Paniom za wspólnie stworzoną radosną i iście wiosenna atmosferę.

DSC_0535

DSC_0622

DSC_0669

DSC_0619

DSC_0574

DSC_0602

DSC_0558DSC_0565DSC_0529DSC_0665DSC_0521DSC_0515DSC_0596DSC_0616

DSC_0598

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: